Producenci

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies (czytaj więcej). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Monitor oddechu

W sklepach z asortymentem dla niemowląt coraz częściej w jednym zestawie sprzedawany jest monitor oddechu oraz elektroniczna niania. Dlaczego ? Otóż sama niania informowała rodziców o tym, że ich brzdąc się obudził, w momencie jak się obudził i dawał o sobie znać.

monitor oddechu

Monitor oddechu, jak sama nazwa wskazuje, monitoruje oddech dziecka, dzięki czemu rodzice zdążą zareagować w przypadku, gdy ich dziecko przestanie oddychać. Monitor oddechu jest dedykowany tylko dla dzieci poniżej dwunastego miesiąca życia. U dzieci starszych nie istnieje już zagrożenie śmierci podczas snu.

Zdrowie dziecka jest często jedną z najważniejszych rzeczy dla rodziców. Niestety na każdego niemowlaka czyha mnóstwo zagrożeń z którymi nie łatwo jest sobie poradzić. Niemniej istnieje obecnie wiele produktów które mogą nam w tym pomóc. Jednym z nich jest z pewnością monitor oddechu. Monitor oddechu pozwoli Ci na stałą kontrole nad oddechem Twojego dziecka przy zachowaniu kompletnej swobody i bezpieczeństwa. Brak jakichkolwiek kabli czy innych niebezpiecznych części oraz łatwa obsługa to tylko zalet tego urządzenia.  W razie zaś jakichkolwiek nieprawidłowość rodzic zostanie o tym natychmiast poinformowany przy pomocy alarmu.

leo-szczecin.pl
NAPISZ DO NAS
Nie wiesz jaki produkt będzie najlepszy dla ciebie ?

Masz pytania, a może problem z zamówieniem ?

Zadzwoń! Odpowiemy na twoje pytania.

Tel. +48 791 115 911