Producenci

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies (czytaj więcej). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Inhalatory dla niemowląt
Inhalacja niemowlaka jest świetnym domowym sposobem dla rodziców aby poradzić sobie z katarem, kaszlem u maluszka. Zalety inhalacji: przede wszystkim nawilża drogi oddechowe, obkurcza błonę śluzową noska - usprawniając procesy oddechowe, rozrzedza wydzielinę pozwalając się oczyścić noskowi i łatwiej maleństwu oddychać. Warto nadmienić, iż inhalacje u niemowląt stosuje się zarówno w infekcjach górnych (katar), oraz dolnych dróg oddechowych (zapalenie oskrzeli, płuc...), oraz profilaktycznie celem nawilżenia dróg oddechowych, oby maluszkowi łatwiej się oddychało.

W inhalatorach dla niemowląt o ile są pneumatyczno-tłokowe możemy stosować wszelkiego rodzaju leki- od sterydów poczynając, przez antybiotyki, na lekach mukolitycznych(rozrzedzających wydzielinę) kończąc. Można również stosować sól fizjologiczną – która nawilża i rozrzedza wydzielinę. Cennym nabytkiem rynku farmceutycznego jest również Zabłocka mgiełka solankowa http://www.leo-szczecin.pl/zablocka-sol/81-zablocka-mgielka-solankowa-950-ml.html , która poza nawilżeniem, działaniem mukolitycznym wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, oraz przeciwalergiczne.

Nasze maleństwa niezbyt chętnie chcą się inhalować, stąd producenci inhalatorów ukłonili się nad tematem i pomyśleli co by ułatwiło maluszkom odbycie inhalacji. Aspekty na które warto zwrócić uwagę to przede wszystkim: szybkość , głośność, akcesoria które są zawarte przy kompresorze- czy jest dodatkowo dołączony „namiocik” do inhalacji – Babyair, wielkość cząstki leku MMAD – czy oscyluje w granicach 1-5 mikrometra. Jeśli chcielibyśmy omawiać akcesoria inhalatorów dla niemowląt warto zwrócić uwagę na Babyaira http://www.leo-szczecin.pl/inhalatory/30-inhalator-dla-dzieci-babyair.html – czyli namiocik do inhalacji – ułatwia przeprowadzenie inhalacji, które odbywają się podczas snu, maleństwo śpiąc nie wyrywa się, odrywając standardową maseczkę na twarzy, śpiąc ma wyrównany, spokojny oddech – przy czym lek efektywniej się wchłania, oraz ma zamknięte oczka – nie ma depozycji leku na oczka – jest to bardzo ważne w przypadku podawania sterydów – powinny one w jak najmniejszej ilości dostać się do oczu maleństwa.
NAPISZ DO NAS
Nie wiesz jaki produkt będzie najlepszy dla ciebie ?

Masz pytania, a może problem z zamówieniem ?

Zadzwoń! Odpowiemy na twoje pytania.

Tel. +48 791 115 911