Producenci

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies (czytaj więcej). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szacunkowe dane wskazują, że spośród 7,1 miliona dzieci w Polsce, w wieku 0-14 lat, ponad 600 tysięcy choruje na astmę oskrzelową. Dane te pokazują, jak dużym problemem medycznym i społecznym jest astma w naszym kraju.

Gdy w oskrzelach malucha coś gra?

Napadowy kaszel, przeważnie suchy, nasilający się po wysiłku czy po ekspozycji na zanieczyszczenie powietrza lub chłód. Przyspieszony oddech i powracające duszności w klatce piersiowej. Świszczący oddech, charakterystyczny dla zwężonych oskrzeli. Wyżej wymienione objawy spędzają sen z powiek rodzicom dzieci chorych na astmę, w sensie zarówno dosłownym (kaszel nasila się szczególnie w nocy i nad ranem) jak i w przenośni (uczucie strachu przeplatające się często ze zwykła ludzką bezradnością). Wprawdzie świszczący oddech nie zawsze musi być wynikiem astmy oskrzelowej, ale prawie zawsze wskazuje na nadwrażliwość błony śluzowej krtani i oskrzeli, która może prowadzić do rozwoju tej przewlekłej choroby układu oddechowego.
NAPISZ DO NAS
Nie wiesz jaki produkt będzie najlepszy dla ciebie ?

Masz pytania, a może problem z zamówieniem ?

Zadzwoń! Odpowiemy na twoje pytania.

Tel. +48 791 115 911