Producenci

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies (czytaj więcej). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

NoseFrida + 10 wymiennych filtrów

NoseFrida + 10 wymiennych filtrów Powiększ do pełnego rozmiaru

32,90 zł

NoseFrida to szwedzki aspirator do usuwania wydzieliny z nosa podczas infekcji górnych dróg oddechowych. Dla dzieci, które jeszcze nie opanowały umiejętności dmuchania nosa, nawet dla maluszków od pierwszego dnia życia!
Aspirator FRIDA GŁĘBOKO OCZYSZCZA NOS, jest:

 •     Skuteczny. W niezwykle prosty sposób usuniesz katar z nosa swojego maluszka i tym samym pomożesz mu swobodnie oddychać, spokojnie jeść i spać. Olbrzymia ulga na dziecka i koniec zmartwień rodziców.
 •     Bezpieczny. Specjalny kształt końcówki aspiratora chroni błonę śluzową nosa. Bez względu na siłę ssania opiekuna, aspirator usuwa wyłącznie wydzielinę z nosa. Wreszcie możesz zapomnieć o horrorze korzystania z gruszek do nosa oraz o czerwonym bolącym od obtarć nosku.
 •     Higieniczny. Frida jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy strumień gorącej wody i nieco płynu do mycia naczyń. Ponadto przezroczysta obudowa pozwala sprawdzić czy aspirator jest już czysty a dodatkowo możesz ocenić wydzielinę z nosa i postępy w leczeniu. Wymienne filtry higieniczne są dołączone do każdego pakietu sprzedażnego oraz są dostępne do kupienia osobno.


Te cechy sprawiają, że coraz to więcej rodziców przekonuje się do FRIDY. Zalety aspiratora dostrzegają także pediatrzy, którzy polecają ten produkt w procesie leczenia kataru, jako skuteczny i szybko przynoszący ulgę dzieciom.

NoseFrida jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar. Przyrząd został skonstruowany w Szwecji przez lekarzy laryngologów, następnie został poddany testom na przestrzeni 10 lat w klinikach dziecięcych, które potwierdziły jego funkcjonalność, skuteczność i uniwersalność.

NoseFrida jest wyrobem medycznym posiadającym Świadectwo Rejestracji o numerze 344-1178-16057. Produkt został po raz pierwszy zarejestrowany przez Lakemedelsverket w Uppsali 13 listopada 1998 r. i od tego czasu zyskuje coraz wiekszą popularność i zaufanie odbiorców w Szwecji i poza nią, m.in. w Finlandii, Norwegii, Danii, a także we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, w Grecji i na Cyprze.

Wygląd, rozmiar i konstrukcja przyrządu nie są przypadkowe: stanowią wynik dokładnych obliczeń matematycznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że bez względu na siłę ssania, zabieg jest całkowicie bezpieczny dla dziecka.

Produkt został poddany badaniom w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Lund, w Klinice Dziecięcej w Malmö oraz na Oddziale Pediatrii i Oddziale Mikrobiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Malmö.

Wnioski przedstawiono w Szwecji na Kongresie Medycznym (The Swedish Medical Association) w 1996r. i 1999r.:

Aspirator do nosa skutecznie zmniejsza ilość wydzieliny w nosie, a przez to ułatwia oddychanie, jedzenie i redukuje problemy ze snem u dzieci cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych.

Podczas stosowania aspiratora wyklucza się ryzyko przeniesienia bakterii z dziecka na użytkownika przez powietrze wdychane przez ustnik.

Użycie aspiratora znacznie podnosi skuteczność kropli do nosa, które w oczyszczonych przegrodach nie spływają po powierzchni wydzieliny lecz docierają bezpośrednio do błony śluzowej nosa.

OPINIE

Aspirator posiada pozytywne opinie lekarzy pediatrów we wszystkich krajach, w których jest stosowany. Na szczególną uwagę zasługuje certyfikat sygnowany przez specjalistę w dziedzinie laryngologii, profesora otolaryngologii Wydziału Otolaryngologii Lund University - Larsa Malma, który w Szwecji stanowi niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie.

Entuzjastycznie na temat aspiratora wypowiadają się również pediatrzy alergolodzy, w tym Mette Hanson, który przez sześć miesięcy gromadził opinie rodziców dzieci, u których stosowano przyrząd.

 W Polsce początkowo aspiratory zostały przekazane na Oddział Niemowlęcy Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem oraz na oddziały dziecięce Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku. Przyrządy od pierwszego zastosowania wzbudziły ogromne zainteresowanie lekarzy, ze względu na swoją skuteczność, przy zadziwiającej prostocie konstrukcji i obsługi. Szczególnie sprawdziły się u dzieci z "lejącym" katarem, przynosząc im natychmiastową ulgę.

NoseFrida pozwoli Tobie i Twojemu dziecku zapomnieć o katarze. Możesz jej używać wielokrotnie, gdy tylko pojawi się potrzeba opróżnienia nosa dziecka z wydzieliny. Miej ją zawsze przy sobie, nawet, gdy wyjeżdżasz z dzieckiem na kilka dni. Katar może pojawić się w każdej chwili, jednak z NoseFrida, przestanie być uciążliwy dla Twojego dziecka, a tym samym dla całej rodziny.

Wśród nieocenionych zalet NoseFrida w szczególności należy wymienić:

 •     niezwykłą skuteczność - przyrząd oczyszcza dokładnie i głęboko przegrody nosowe dając efekt, jakiego nie jest w stanie osiągnąć tradycyjna "gruszka";
 •     bezpieczeństwo - bez względu na siłę ssania opiekuna - usuwa wyłącznie wydzielinę z nosa i nie stwarza zagrożenia dla pacjenta; precyzyjna konstrukcja eliminuje całkowicie ryzyko przeniesienia infekcji z dziecka na opiekuna, co potwierdzają wieloletnie testy kliniczne;
 •     ochronę błony śluzowej nosa - specjalnie wyprofilowana i łagodnie zakończona końcówka Aspiratora nie jest umieszczana wewnątrz nosa dziecka, a jedynie przykładana do otworu nosowego szczelnie go zasłaniając;
 •     prostotę obsługi - przyrząd dzięki swej nieskomplikowanej budowie jest łatwy w obsłudze dla każdego użytkownika;
 •     higienę - zestaw zawiera wymienne filtry higieniczne, natomiast sam Aspirator jest niezwykle prosty do utrzymania w czystości;
 •     wszechstronność - Aspirator może być stosowany zarówno przez członków rodziny, gdzie otoczenie bakteriologiczne jest jednakowe dla wszystkich, jak i profesjonalistów - pielęgniarki i lekarzy w przychodniach i na oddziałach dziecięcych szpitali;
 •     uniwersalność NoseFrida - sprawdza się doskonale w każdych warunkach, zarówno domowych jak i podczas podróży: Aspirator jest wygodny w użyciu w każdym miejscu i o każdej porze;
 •     dostępność - przyrząd oraz wymienne filtry higieniczne dostępne są w aptekach i sklepach z artykułami dla dzieci.


Atuty Aspiratora NoseFrida przekonały już tysiące rodziców. Dołączcie do nich

Inne produkty z tej kategorii

Sudocrem 250g
34,90 zł
Sudocrem 125g
24,90 zł
NAPISZ DO NAS
Nie wiesz jaki produkt będzie najlepszy dla ciebie ?

Masz pytania, a może problem z zamówieniem ?

Zadzwoń! Odpowiemy na twoje pytania.

Tel. +48 791 115 911