Producenci

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies (czytaj więcej). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Delikatny ręczny odciągacz pokarmu Laktator Mebby Gentlefeed Manual

Delikatny ręczny odciągacz pokarmu Laktator Mebby Gentlefeed Manual Powiększ do pełnego rozmiaru

Zapytaj o cenę:
tel. 791 11 59 11
email: biuro@leo-szczecin.pl

Więcej szczegółów

Imię i nazwisko E-mail Telefon Treść

łatwy w obsłudze i  bezbolesny

  •     pokarm odciągany bezboleśnie
  •     zabezpieczenie przed infekcjami
  •     symulacja efektu ssania dziecka przez tarczę piersiową


 
TECHNOLOGIA GENTLEFEED
Delikatny ręczny laktator MEBBY Gentelfeed Manual jest idealny do domowego użytku. Polecany matkom cierpiącym na zatory gruczołów sutkowych lub pęknięcia. MEBBY Gentlefeed to całkowicie nowa technologia odciągania mleka z piersi, w odróżnieniu od konwencjonalnych odciągaczy dostępnych obecnie na rynku. Technologia Gentlefeed, wytwarzania lekkiego efektu próżni, pozwala na delikatne odciągnięcie nagromadzonego pokarmu w piersi.


INNOWACYJNA SILIKONOWA WKŁADKA
MEBBY Gentlefeed Manual posiada regulowany  system siły odciągania mleka pozwalający matce na komfortowe odciągnięcie potrzebnej ilości dobrego pokarmu. Delikatna silikonowa wkładka tarczy piersiowej, która miękko się porusza na brodawce i otoczce, zapewnia delikatne działanie podobne do naturalnych odruchów niemowlęcych ust i języka podczas ssania piersi. Taki ruch stymuluje pierś do wydzielania mleka i powoduje jego produkcję oraz rozluźnia. Badania kliniczne pokazują, że stymulacja brodawki pomaga mamie zapoczątkować i utrzymać przez długi okres produkcję pokarmu.
 
OPATENTOWANA BARIERA OCHRONNA
Delikatny ręczny laktator MEBBY Gentelfeed Manual posiada opatentowany jednokierunkowy strumień powietrza stanowiący barierę ochronną: chroni przed ruchami powietrza w kierunku piersi przez co eliminuje ryzyko potencjalnych infekcji matki i dziecka. Lekarze zalecają karmienie noworodków matczynym mlekiem przez cały pierwszy rok życia dziecka. Mleko matki zawiera, bowiem przeciwciała, których dziecku potrzeba, aby być chronionym przed alergiami i infekcjami.
 
SPOKÓJ I WYGODA
MEBBY Gentlefeed pomaga karmić piersią dłużej, ponieważ pozwala odciągać i zachowywać mleko matki. MEBBY Gentlefeed pozwala mamie odzyskać jej prywatne życie, gdyż jest ona spokojniejsza wiedząc, że jej dziecko jest cały czas karmione jej własnym pokarmem również podczas jej nieobecności. Może być przy matce wszędzie tam gdzie zajdzie potrzeba odciągnięcia mleka, zaś odciągnięty pokarm można bezpiecznie przechować aż do momentu jego użycia.
 
BEZPIECZEŃSTWO NA KAŻDYM KROKU
Delikatny ręczny laktator MEBBY Gentelfeed Manual jest szybki i cichy. Pojemniki na pokarm wykonane są ze specjalnego tworzywa nie zawierającego Bisfenol A, który w nadmiernych ilościach powoduje cukrzycę, nadwagę czy alergie. Wyposażony jest w elegancką praktyczną torbę.


Dane techniczne:

  •     przyssawka masująca
  •     pojemnik z tworzywa bez Bisfenolu-A (nadaje się do zamrażania)
  •     pokrywka na pojemnik
  •     2 lata gwarancji.

Inne produkty z tej kategorii

Lakator ręczny ARDO AMARYLL...
129,00 zł
Laktator elektryczny ARDO...
449,00 zł
Podgrzewacz do butelek...
155,00 zł
Sterylizator parowy MEBBY MONO
175,00 zł
Podgrzewacz do butelek Mebby z...
164,00 zł
Wyparzacz Mebby do butelek i...
185,00 zł
Bezpieczna butelka bez...
 
NAPISZ DO NAS
Nie wiesz jaki produkt będzie najlepszy dla ciebie ?

Masz pytania, a może problem z zamówieniem ?

Zadzwoń! Odpowiemy na twoje pytania.

Tel. +48 791 115 911